В Киеве протестующие препятствуют демонтажу здания “Квіти України”

Активісти району

Из “Квіти України” хотят сделать коворкинг с ресторанами и спорткомплексом. Активисты против – пожаловались в Минкульт, сломали забор

В Киеве на ул. Сичевых стрельцов 49 начался демонтаж здания “Цветы Украины” с применением тяжелой техники. Об этом сообщают в инициативной группе “Зберегти Квіти України”, опубликовав соответствующие фото и видео.

Протестующие сообщили, что техника под зданием появилась этой ночью, а демонтаж начался сегодня в 12:30. Они добавили, что застройщик отказывается останавливать демонтаж. Ниже в материале (после фото) также представлена позиция компании-застройщика.

“Остановки работ не будет. Демонтаж передней части здания начнется в ближайшее время”, – написала вчера активистам представитель застройщика Ольга Соловей.

По состоянию на 13:30 была снесена нижняя часть атриума (центральное пространство здания), пишет народный депутат Дмитрий Гурин.

Отмечается, что киевляне подали заявления в Министерство культуры и в Департамент охраны культурного наследия касательно предоставления зданию охранного статуса.

Протестующие снесли часть строительного забора вокруг здания, его снос был приостановлен. Всего протесте участвовали около 50 человек.

Фото здания после частичного демонтажа:

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: