В Киеве сделали более 1 млн прививок от коронавируса – список доступных вакцин

Активісти району

В Киеве сделали более 1 млн прививок от коронавируса. Об этом сообщает пресс-служба Киевской горгосадминистрации.

В столице одну дозу вакцины от коронавируса получили более 634 600 человек, две – более 372 900. По данным пресс-службы Минздрава, в Украине первую дозу всего получили 4 220 768 человек, вторую – 2 457 958.

Как сообщается, сейчас в Киеве для первой дозы прививки доступны вакцины CoronaVac (Sinovac) и SpikeVax (Moderna), для ревакцинации – Oxford/AstraZeneca, CoronaVac (Sinovac), Comirnaty (Pfizer/BioNTech).

Отмечается, что в Киеве работают 22 центра массовой вакцинации – на базе Международного выставочного центра (МВЦ) и 21 мини-центр в каждом районе, которые работают на выходных. 

Вторую дозу можно получить, обратившись к семейному врачу, в регистратуру медучреждения или записавшись через систему Helsi.me. Также вакцинироваться можно в кабинетах прививок в медучреждениях.

Читайте также: Moderna или Pfizer – что лучше. Первое сравнение эффективности против дельта-штамма

СПРАВКА. Все используемые в Украине вакцины от коронавируса одобрены ВОЗ для экстренного применения. Регулятор Европейского Союза ЕМА еще не одобрил вакцину CoronaVac (она находится на стадии рассмотрения), однако ряд стран ЕС все равно пускает путешественников, которые полностью привиты CoronaVac. Детальнее условия въезда в страны Европы и мира можно посмотреть на сервисе Tripadvisor от Министерства иностранных дел.  

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: