В Киеве строят многофункциональный храмовый комплекс

Активісти району

Возле станции метро “Славутич” строят многофункциональный комплекс с храмом и апартаментами. Застройщик получил разрешение на строительство  комплекса 31 августа. 

Будущий храмовый комплекс строят на улице Заречной, 45 в Дарницком районе Киева. будет иметь 10 этажей и включать в себя 176 апартаментов. Вместе с тем в документации тип объекта строительства указан как “Будівлі торговельні інші”.

При этом зачастую многофункциональные комплексы оказываются простыми ЖК, квартиры в которых продают как апартаменты. Об этом сообщает “Наші Гроші”.

Строительство будет проходить на участке площадью 1,07 гектара, который расположен в зоне охраняемого ландшафта. Отмечается, что целевое предназначение этого участка – эксплуатация и обслуживание храма Святого Евангелиста Иоанна Богослова. Этот храм уже построен в 2016 году.

В 2016 году Киевсовет дал в аренду этот участок религиозной общине Православной Церкви парафии Святого Евангелиста Иоанна Богослова с целью строительства храма. Срок аренды составляет 15 лет.

На локации уже разместили паспорт объекта, в котором указано его название и представлена визуализация проекта будущего храмового комплекса. 

Фото: ЛУН

Фото: ЛУН

Необычное жилье: в Киеве строят многофункциональный храмовый комплекс  фото

Необычное жилье: в Киеве строят многофункциональный храмовый комплекс фото

Скриношот с сайта ЛУН

Скриношот с сайта ЛУН

Необычное жилье: в Киеве строят многофункциональный храмовый комплекс  фото
Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: