В Киеве вторые сутки без летальных случаев от COVID

Анонси

За 6 июля в столице зарегистрировали 217 больных коронавирусом, вместе с тем летальных случаев не фиксируют вторые сутки.

Источникпресс-служба мэра Киева Виталия Кличко

Прямая речь Кличко: “217 подтвержденных случаев заболевания коронавирусом за сутки в столице. Летальных случаев от вируса не зарегистрировано”.

Детали: Среди новых больных 130 женщин в возрасте от 19 до 85 лет, 74 мужчины в возрасте от 18 до 94 лет, 7 девочек от 2 до 17 лет и 6 мальчиков от 2 до 17 лет.

15 человек госпитализировали.

Больше всего случаев заболевания обнаружили в Соломенском (57), Дарницком (47) и в Днепровском (37) районах.

Всего с начала пандемии в столице уже 215 039 подтвержденных случаев коронавируса, 5 201 человек умер, преодолели вирус 205 994 жителя столицы, из них 420 за минувшие сутки.

Поділитися у соцмережах:
Депутати району
Рада змінила склад парламентських комітетів

Верховна Рада України на пленарному засіданні 6 жовтня проголосувала за Постанову про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо кількісного та персонального складу комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання. За постанову проголосували 228 нардепів ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ  TЕЛЕГРАМ КАНАЛ «Рада здійснила зміни щодо Комітетів відносно 35 народних депутатів. У тому числі збільшила …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Фірма Суркісів хоче збудувати ЖК на стадіоні у Києві

В порядку денному найближчого засідання Київради – забудова стадіону «Металіст» на вул. Академіка Каблукова, 26 у Солом’янському районі Києва. Цей стадіон відомий як колишня навчально-тренувальна база футбольного клубу «Динамо». Для того, аби там збудувати новий ЖК хочуть змінити цільове призначення ділянки. Хоча раніше вона входила до програми розвитку зеленої зони Києва. Депутати …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Волонтери продовжують збір коштів на комплекси для українських снайперів

Зараз терміново потрібно зібрати  140 000 гривень на снайперські комплекси для снайперів ЗСУ. Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Гроши потрібно перевести на картку 4149 4993 9724 0621, Колісник Андрій. Поділитися у соцмережах:

Поділитися у соцмережах: