В урядовому кварталі Києва вкрали приміщення, де колись квартирувала поліція

Активісти району

Столична прокуратура намагається повернути з приватної власності підвальне приміщення, розташоване за квартал від готелю "Київ" та Маріїнського парку

Будівля з приміщеннями, виведеними з власності міської громади, розташована в урядовому кварталі на вул. Інститутській. Фото: Київська прокуратура

Київська прокуратура намагається повернути з приватної власності приміщення в урядовому кварталі. Йдеться про підвал у будинку на вул. Інститутській, що за квартал від Маріїнського парку. За іронією, з десять років тому це приміщення орендував главк столичної поліції, після чого копів з будівлі “попросили” – приватне товариство знайшло лазівку, аби оформити підвал на себе.

Про позов Дніпровської окружної прокуратури до Господарського суду Києва про витребування з незаконного володіння приватного товариства нежитлових приміщень у історичному центрі повідомляє Київська міська прокуратура. Йдеться про підвал загальною площею у 291 кв.м у будинку за адресою вул. Інститутська, 24/7. Будівля входить до урядового кварталу на Липках: вона розташована за кількадесят метрів від Маріїнського парку й готелю “Київ”, де мешкають народні депутати.

Нерухомість перебувала у комунальній власності громади Києва з 2001 року, коли рішення про це прийняла міськрада. З 2014-го підвал орендувало Головне управління Нацполіції у Києві. Втім, завдяки схемі він був виведений у приватну власність – у 2017-му посадові особи ТОВки підробили свідоцтво про право власності, змінивши площу й порядковий номер майна й провели перереєстрацію підвалу “на себе”.

“Надалі “власник” провів кілька фіктивних договорів купівлі-продажу спірної нерухомості. Дніпровська окружна прокуратура Києва звернулась до суду із позовом про витребування нерухомості у власника”, – додали у прокуратурі Києва, зауваживши, що судді мають також скасувати право власності, набутої у незаконний спосіб.

Також правоохоронці повідомили, що Госпсуд столиці вже відкрив провадження у справі. Її розгляд триває, відтак, невдовзі громада міста зможе відновити контроль за своєю власністю.

На Липках рятують садибу Стрільбіцького та продають сталінку з Балуваною Галею

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що ініціативна група киян, істориків та фахівців вимагає від міської влади негайних дій для порятунку одного з найстаріших садибних комплексів Києва, розташованого в Музейному провулку, 8. Забудовник планує звести на її місці 10-поверховий офісний центр з підземним паркінгом.

Також ми розповідали, що у Києві на Липках, біля ст.м. “Кловська” виставлено на продаж величеньку сталінку. Вона виконує функцію офісної будівлі, і нинішній власник стверджує, що усі 100% площі нині зайняті орендарями. У перших же поверхах розташована варенична “Балувана Галя” – один з доступних і найбільш відвідуваних закладів харчування у середмісті.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Справу киянки, що тримала вовка й лисицю у квартирі на Оболоні, передали до суду

Оболонська прокуратура скерувала до суду справу 56-річної киянки, яка утримувала хижаків у помешканні: лисиця таки загинула від знущань Киянку притягнуть до відповідальності за утримання хижаків у помешканні: вовк жив у тісній клітці, а "хазяйка" ще й записувала з ним знущальницькі відео Вовк у тісній клітці, лисиця на балконі та кількох …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Транспортна комісія Київради вважає зростання тарифів недоцільним – але є альтернатива

Профільна комісія депутатів визнала підвищення вартості проїзду під час воєнного стану неприпустимим і рекомендувала залишити ціну у 8 гривень У транспортній комісії Київради вирішили, що в КМДА недостатньо аргументів для підвищення тарифу Постійна комісія Київради з питань транспорту рекомендувала не підвищувати вартість проїзду в столичному метро та наземному комунальному транспорті. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличко завернув першу з петицій проти підвищення тарифів у метро й наземному транспорті

Міський голова Києва відхилив петицію проти підвищення вартості проїзду – збитки комунальних перевізників сягають майже 8,6 млрд грн на рік Кличко відхилив петицію проти тарифів у транспорті Київський міський голова Віталій Кличко офіційно відхилив петицію з вимогою зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті до завершення воєнного стану. Раніше …

Поділитися у соцмережах: