Венеричні хвороби їдуть на Солому: Кличко об’єднав профільний заклад з клінічною лікарнею №4

Активісти району

Міський голова Києва видав розпорядження про приєднання КНП "Дерматовенерологія" до міської клінічної лікарні №4, що у Солом'янському районі столиці

Лікувати хвороби продовжать на вул. Саксаганського у Голосіївському районі, а от керівництво передали КМКЛ №4 у Солом'янський район

Міський голова Києва видав розпорядження про приєднання КНП “Дерматовенерологія” до міської клінічної лікарні №4 на Солом’янці. У КМДА вже утворили комісію з реорганізації й затвердили передавальний акт, яким усе майно, права й обов’язки відтепер нестиме інший медичний заклад. Це черговий крок із реорганізації медичної системи у столиці, що триває вже декілька років, і в рамках якої місто “злило” в єдине ціле вже десятки лікарень.

Про приєднання КНП “Дерматовенерологія” до КП “КМКЛ №4” йдеться у розпорядженні Віталія Кличка, підписаному 20 квітня 2026 року. У ньому міський голова посилається на рішення, що його прийняла Київрада ще 11 вересня 2025-го. Останнім документом мер міста затверджує передавальний акт КНП та призначає особу, що контролюватиме процес – ним буде його заступник у КМДА Володимир Прокопів.

“Усе майно, права та обов’язки КНП “Дерматовенерологія” КМДА стосовно всіх кредиторів та боржників… після реорганізації КНП переходять до його правонаступника, КНП “КМКЛ №4”, – йдеться у розпорядженні міського голови.

Також затверджується особовий склад комісії з реорганізації. До неї увійшли директорка КНП “Дерматовенерологія” Оксана Самійленко, головбух КМКЛ №4 Світлана Балушок та інші посадовці.

Мінус окуліст, мінус ортодонт: кияни нарікають на закриття лікарень

Нагадаємо, Інформатор вже писав про процес реорганізації лікарень у Києві. Так, у квітні 2025-го ми розповідали, що для мешканців Березняків реорганізація дитячої поліклініки на пр.Тичини у Дніпровському районі завершилася неприємністю. Почалося все зі звільнення ортодонта, послугами якого користувався весь район, а закінчилося масовим “зникненням” цілої низки вузькоспеціалізованих фахівців. Лабораторію теж закрили, аналізи лише приймають, але роблять їх в інших місцях.

А ще, ми розповідали, що Київська клінічна лікарня “Феофанія”, що перебуває у віданні Державного управління справами і ще донедавна обслуговувала лише досить обмежене коло пацієнтів, тепер надаватиме безоплатну спеціалізовану медичну допомогу усім громадянам, хто матиме відповідне електронне направлення від сімейного лікаря. Так медзаклад, створений для української та, зокрема, київської еліти остаточно перетворили на лікарню для широкого загалу. А хірурги тепер прийматимуть і тих, хто постраждав від ворожих обстрілів: вони краще й успішніше за інших лікарів працюють над лікуванням важких травм.

ІНФОРМАТОР-КИЇВ НА FACEBOOK

Найважливіше про Київ та для киян ПІДПИСАТИСЯ!

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Справу киянки, що тримала вовка й лисицю у квартирі на Оболоні, передали до суду

Оболонська прокуратура скерувала до суду справу 56-річної киянки, яка утримувала хижаків у помешканні: лисиця таки загинула від знущань Киянку притягнуть до відповідальності за утримання хижаків у помешканні: вовк жив у тісній клітці, а "хазяйка" ще й записувала з ним знущальницькі відео Вовк у тісній клітці, лисиця на балконі та кількох …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Транспортна комісія Київради вважає зростання тарифів недоцільним – але є альтернатива

Профільна комісія депутатів визнала підвищення вартості проїзду під час воєнного стану неприпустимим і рекомендувала залишити ціну у 8 гривень У транспортній комісії Київради вирішили, що в КМДА недостатньо аргументів для підвищення тарифу Постійна комісія Київради з питань транспорту рекомендувала не підвищувати вартість проїзду в столичному метро та наземному комунальному транспорті. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличко завернув першу з петицій проти підвищення тарифів у метро й наземному транспорті

Міський голова Києва відхилив петицію проти підвищення вартості проїзду – збитки комунальних перевізників сягають майже 8,6 млрд грн на рік Кличко відхилив петицію проти тарифів у транспорті Київський міський голова Віталій Кличко офіційно відхилив петицію з вимогою зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті до завершення воєнного стану. Раніше …

Поділитися у соцмережах: