Власники «Сільпо» відкривають мережу спортивних клубів у Києві

Активісти району

Apollo Next позиціонують як повністю диджиталізовану мережу спортклубів – вся взаємодія відбувається через сайт, застосунок, систему розпізнавання обличчя, браслет Apollo Next та NFC пристрої.

Група компаній Fozzy Group (супермаркети «Сільпо», Fozzy, «Фора») анонсувала створення мережі спортклубів Apollo Next. Перші простори відкриються у вересні.

Назва Apollo Next відсилає до космічних програм NASA. Клуби мережі матимуть назви Apollo 019, Apollo 020, Apollo 123 тощо. Так, на початку вересня відкриються три спортклуби в Києві:

  • Apollo Next 019, площа 1300 м², ТРЦ Dream Town 1, просп. Оболонський, 1-Б;
  • Apollo Next 020, площа 1200 м², ТРЦ ХарьОК, вул. Декабристів, 9-Е;
  • Apollo Next 021, площа 1200 м², ТРЦ Арена Сіті, вул. Басейна, 2-А.

У новій мережі пропонуватимуть «місії» для малих груп з 6-7 людей. Разом з інструктором-лідером вони будуть тренуватися як команда. Місії організовують під різноманітні рівні підготовки та цілі: наприклад, підтягнутися 10 разів, віджатися, підготуватися до запливу чи марафону тощо.

Групові тренування поза місіями проводяться у партнерстві з Les Mills, провайдером фітнес-програм із Нової Зеландії. У розкладі буде понад 110 занять на тиждень в кожному клубі. Тренування проводитимуть онлайн та офлайн.

Кожен спорт простір має зону для групових тренувань, функціональну зону для малих груп, кардіо-зону, зону розтяжки, а також місце для роботи з вільною вагою та спортивним обладнанням.

На території є соціальний простір з кав’ярнею-баром, крамничка з екіпом від Decathlon, аксесуарами та спортивним харчуванням, а також роздягальні й душові.

Apollo Next позиціонують як повністю диджиталізовану мережу спортклубів, без паперових контрактів, карток, ключів і готівки – вся взаємодія відбувається через сайт, застосунок, систему розпізнавання обличчя, браслет Apollo Next та NFC пристрої.

Підписка дає можливість тренуватися щодня протягом чотирьох тижнів. Вартість підписки за передпродажем – 200 гривень.

Для тренерів також пропонують підписку – вона дозволяє їм проводити необмежену кількість тренувань і консультацій у просторі спортклубу. У підписку включено користування всім обладнанням і сервісами.     

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
Чому Україна гальмує з санкціями проти росіян і що буде з «Альфа-Банком»

Україна вимагає від країн заходу карати росіян санкціями за війну в Україні, хоча сама не поспішає накладати обмеження на політичних союзників Путіна. Яскравий приклад – «Альфа груп». Її представники — Михайло Фрідман та Петро Авен стали мішенню ЄС та Великої Британії. Проте в Україні їх банк працює під час війни …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
БК Parimatch Ukraine визнана кращим оператором Східної Європи

Церемонія нагородження SBC Awards 2022 відбулася у Барселоні минулого тижня. Компанія Parimatch Ukraine на престижній міжнародній церемонії SBC Awards 2022 була визнана найкращим беттинг та iGaming оператором у Східній Європі. Тому головна європейська нагорода у сфері азартних ігор вперше приїде в Україну.  Огляд провідних онлайн-казино, їх рейтинг та відгуки доступні …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
FeedConstruct продовжить співпрацювати з УАФ в новому сезоні

Українська асоціація футболу заручилася підтримкою провідного постачальника спортивних даних. Діюча угода УАФ з FeedConstruct дозволить розповсюджувати ексклюзивні дані та відеорепортажі УПЛ протягом сезону 2022/23. Планується, що FeedConstruct цього сезону надасть дані для ставок в більш ніж 200 матчах УПЛ. Інформацію активно зможуть використовувати букмекери, в тому числі ті, що надають …

Поділитися у соцмережах: