Власники «Сільпо» відкривають мережу спортивних клубів у Києві

Активісти району

Apollo Next позиціонують як повністю диджиталізовану мережу спортклубів – вся взаємодія відбувається через сайт, застосунок, систему розпізнавання обличчя, браслет Apollo Next та NFC пристрої.

Група компаній Fozzy Group (супермаркети «Сільпо», Fozzy, «Фора») анонсувала створення мережі спортклубів Apollo Next. Перші простори відкриються у вересні.

Назва Apollo Next відсилає до космічних програм NASA. Клуби мережі матимуть назви Apollo 019, Apollo 020, Apollo 123 тощо. Так, на початку вересня відкриються три спортклуби в Києві:

  • Apollo Next 019, площа 1300 м², ТРЦ Dream Town 1, просп. Оболонський, 1-Б;
  • Apollo Next 020, площа 1200 м², ТРЦ ХарьОК, вул. Декабристів, 9-Е;
  • Apollo Next 021, площа 1200 м², ТРЦ Арена Сіті, вул. Басейна, 2-А.

У новій мережі пропонуватимуть «місії» для малих груп з 6-7 людей. Разом з інструктором-лідером вони будуть тренуватися як команда. Місії організовують під різноманітні рівні підготовки та цілі: наприклад, підтягнутися 10 разів, віджатися, підготуватися до запливу чи марафону тощо.

Групові тренування поза місіями проводяться у партнерстві з Les Mills, провайдером фітнес-програм із Нової Зеландії. У розкладі буде понад 110 занять на тиждень в кожному клубі. Тренування проводитимуть онлайн та офлайн.

Кожен спорт простір має зону для групових тренувань, функціональну зону для малих груп, кардіо-зону, зону розтяжки, а також місце для роботи з вільною вагою та спортивним обладнанням.

На території є соціальний простір з кав’ярнею-баром, крамничка з екіпом від Decathlon, аксесуарами та спортивним харчуванням, а також роздягальні й душові.

Apollo Next позиціонують як повністю диджиталізовану мережу спортклубів, без паперових контрактів, карток, ключів і готівки – вся взаємодія відбувається через сайт, застосунок, систему розпізнавання обличчя, браслет Apollo Next та NFC пристрої.

Підписка дає можливість тренуватися щодня протягом чотирьох тижнів. Вартість підписки за передпродажем – 200 гривень.

Для тренерів також пропонують підписку – вона дозволяє їм проводити необмежену кількість тренувань і консультацій у просторі спортклубу. У підписку включено користування всім обладнанням і сервісами.     

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: