Все життя за кордоном: Кличко розповів, чи повернуться його сини до України

Активісти району

Міський голова Києва розповів про те, чим нині займаються його сини, 19-річний Максим та 25-річний Єгор-Даніель: останній навчатиметься в університеті на бізнес-менеджменті, і батько застерігає його від походу в політику

Обидва сини Віталія Кличка й Наталії Єгорової нині живуть за кордоном: молодший у США, де грає в баскетбол, а старший у Лондоні

Міський голова Києва розповів про те, чим нині займаються його сини, 19-річний Максим та 25-річний Єгор-Даніель. Віталій Кличко пишається обома, та більш відкрито розповідає про досягнення молодшого – адже той нині обрав саме спортивну кар’єру. Старший же піде до університету, де вчитиметься на спеціальності бізнес-менеджмент.

Про майбутнє дітей міський голова Києва розповів журналістці ICTV2 на прем’єрі фільму “Друге дихання”, що днями пройшла у столичному кінотеатрі “Жовтень” на Подолі. Кличко завітав туди, аби підтримати головних героїв, українських захисників, які піднялися на Кіліманджаро – власне, про це і йдеться у стрічці. З ними, каже мер, він зустрічався ще перед тим, як вони здійснили переможну мандрівку.

Втім, журналістці “Ранку у великому місті” вдалося упіймати міського голову в “кулуарах” кінотеатру, де саме тривав прем’єрний показ стрічки. Розпитувати почала про Максима Кличка, молодшого сина, який обрав спортивну кар’єру – проте замість боксу, як батько й дядько, вирішив піти у баскетбол.

“Коли в тебе зріст 2,18 метри, тобто він на голову вищий за мене, – сам бог йому підказував, який спорт він повинен обрати. Тримаю кулаки, щоб він вигравав. Він знаходиться в тіні батька, враховуючи спортивні досягнення, – але я дуже бажаю йому з цієї тіні найближчим часом вийти”, – зауважив міський голова.

Пролунало запитання про те, чи планує Кличко-молодший “повертатись” до України. Слово взяте в лапки, бо Максим ніколи й не жив у Києві – хлопець народився у Німеччині, а нині проживає й навчається у США, де професійно грає у баскетбол.

“Так склалося, що він за кордоном народився, коли я там працював, і все своє життя провів за кордоном – але він є українцем, в ньому тече українська кров. Він грає за збірну України – і я певен, що обов’язково (приїде)”, – відповів Віталій Кличко.

Розповів міський голова і про свого старшого сина, 25-річного Єгора-Даніеля. Взимку 2024-2025 року він отримав диплом Лондонської школи економіки і політичних наук. Молодик продовжив далі навчатися, і про його майбутнє гордий батько каже більш лаконічно.

“(Далі) університет. Бізнес-менеджмент. А (йти у велику політику) я їм не раджу. Політика – це велике озеро з лайном, і я не бажаю цього своїм дітям… так склалось, що я плаваю в цьому озері”, – повідомив Кличко, відповідаючи на питання, чи Єгор-Даніель може піти у політику.

Кличко мріє про Диснейленд у Гідропарку, а його колишня – про новий розділ у житті

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що міський голова столиці згадав про власну давню мрію. Точніше, навіть обіцянку: він хотів звести Діснейленд у київському Гідропарку. З інших подібних обіцянок, як писав Інформатор, – підземний океанаріум у зоопарку, реконструкція Контрактової площі та метро в Бровари.

А ще, нещодавно ми розповідали, що колишня дружина міського голови Києва, Наталія Єгорова, оголосила про відкриття нового розділу в її житті. Вона відкрита до експериментів – чого б це не стосувалося: відпочинку у екзотичних місцях чи відновлення модельної кар’єри аж перед 50-річним ювілеєм. Нині ж вона порадувала прихильників новим б’юті-перетворенням.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Справу киянки, що тримала вовка й лисицю у квартирі на Оболоні, передали до суду

Оболонська прокуратура скерувала до суду справу 56-річної киянки, яка утримувала хижаків у помешканні: лисиця таки загинула від знущань Киянку притягнуть до відповідальності за утримання хижаків у помешканні: вовк жив у тісній клітці, а "хазяйка" ще й записувала з ним знущальницькі відео Вовк у тісній клітці, лисиця на балконі та кількох …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Транспортна комісія Київради вважає зростання тарифів недоцільним – але є альтернатива

Профільна комісія депутатів визнала підвищення вартості проїзду під час воєнного стану неприпустимим і рекомендувала залишити ціну у 8 гривень У транспортній комісії Київради вирішили, що в КМДА недостатньо аргументів для підвищення тарифу Постійна комісія Київради з питань транспорту рекомендувала не підвищувати вартість проїзду в столичному метро та наземному комунальному транспорті. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличко завернув першу з петицій проти підвищення тарифів у метро й наземному транспорті

Міський голова Києва відхилив петицію проти підвищення вартості проїзду – збитки комунальних перевізників сягають майже 8,6 млрд грн на рік Кличко відхилив петицію проти тарифів у транспорті Київський міський голова Віталій Кличко офіційно відхилив петицію з вимогою зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті до завершення воєнного стану. Раніше …

Поділитися у соцмережах: