Вячеслав Непоп: «Орлятко» стане зразковим парком!

Активісти району

Парк «Орлятко» є об’єктом особливої уваги заступника голови КМДА Вячеслава Непопа. Адже саме він п’ять років тому був ініціатором осучаснення парку з понад сторічною історією.

Триває комплексна реконструкція парку «Орлятко», що у мікрорайоні Відрадний Солом’янського району столиці. Вона передбачає кілька черг і включатиме оновлення частини доріжок, будівництво нового концертного комплексу з критою сценою «Джерело», заміну та розширення дитячого майданчика з зонуванням за віком та створення інших об’єктів паркової інфраструктури.

На жаль, кілька генерацій столичної влади довели парк, закладений ще на рубежі XIX-XX ст., до критичного стану. Ситуація почала змінюватись тільки тоді, коли за справу взялись небайдужі громадяни, відповідальні місцеві політики та команда мера Віталія Кличка.

В 2015 році, після численних звернень жителів Відрадного, Вячеслав Непоп, депутат Київради від Солом’янського району, добився виділення коштів з міського бюджету на порятунок парку.

Розпочали з висадки 300 дерев та очистки і укріплення берегів паркового озера, з дна якого було піднято тонни… різноманітного сміття. На момент початку робіт з оздоровлення водойми, її дно було засмічене так, що рівень води подекуди сягав лише кількох сантиметрів.

Вячеслав Іванович пригадує, що після того, як воду з озера спустили, комунальникам вдалось виловили кілька відер карасів. Рибу роздали місцевим жителям, озеро вичистили, гідроізолювали та укріпили береги.

Багато зусиль пішло на прибирання парку, розчистку та впорядкування дерев і кущів. А у 2017 році в парку вже велись роботи з реконструкції головної алеї, облаштовувалась сцена під відкритим небом та ремонтувалась зливна каналізація.

На цьому Вячеслав Непоп етапі зумів залучити до роботи над модернізацією парку не тільки київську владу, а й небайдужих представників столичного бізнесу та громадськість Солом’янського району. Також депутат виступив організатором весняної та осінньої толок, в ході яких проводилось прибирання парку та висадка кленів.

Перші зусилля з оновлення парку були не марними. «Орлятко» дуже швидко перестав бути місцем, де влаштовують «змагання» з метання мотлоху в озеро. В 2017 році тут вже проводились масові гуляння на свята, культурні та молодіжні заходи.

Саме тоді з’явились плани не зупинятись на досягнутому. Вячеслав Непоп подав ідею не просто окультурити парк, а зробити «Орлятко» зразковим об’єктом, перлиною садово-паркового фонду столиці.

Заступник глави КМДА вважає, що «Орлятко» може стати не лише місцем комфортного відпочинку молоді, родин з дітьми та літніх людей з Відрадного, а й – туристичним об’єктом, що приваблюватиме гостей Києва.

Ставши у 2018 р. заступником голови КМДА, Вячеслав Іванович продовжив опікуватись «Орлятком». Як результат – уже в травні 2019 року було презентовано проект реконструкції парку. Далі були доопрацювання і уточнення. Вже цього року було проведено тендер на реконструкцію та благоустрій парку. 29 вересня за ініціативи Вячеслава Непопа на території «Орлятка» відбулася робоча нарада щодо початку робіт. «Після демонтажу старих доріжок та майданчиків, розпочнуться роботи із влаштування нових доріжок з фігурними елементами мощення загальною площею більше 3000 кв.м, будуть встановлені лави та урни» – йдеться в офіційному повідомлені «Київзеленбуду».

Після завершення всіх робіт, Солом’янський район отримає сучасний рекреаційний об’єкт. Вячеслав Непоп та команда Віталія Кличка черговий раз доводять, що за належного ставлення влади до своїх обов’язків, Київ може ставати кращим і більш сучасним. А об’єкти, які роками руйнувались, – перетворюватись на комфортні куточки для киян і гостей столиці.

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
Чому Україна гальмує з санкціями проти росіян і що буде з «Альфа-Банком»

Україна вимагає від країн заходу карати росіян санкціями за війну в Україні, хоча сама не поспішає накладати обмеження на політичних союзників Путіна. Яскравий приклад – «Альфа груп». Її представники — Михайло Фрідман та Петро Авен стали мішенню ЄС та Великої Британії. Проте в Україні їх банк працює під час війни …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
БК Parimatch Ukraine визнана кращим оператором Східної Європи

Церемонія нагородження SBC Awards 2022 відбулася у Барселоні минулого тижня. Компанія Parimatch Ukraine на престижній міжнародній церемонії SBC Awards 2022 була визнана найкращим беттинг та iGaming оператором у Східній Європі. Тому головна європейська нагорода у сфері азартних ігор вперше приїде в Україну.  Огляд провідних онлайн-казино, їх рейтинг та відгуки доступні …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
FeedConstruct продовжить співпрацювати з УАФ в новому сезоні

Українська асоціація футболу заручилася підтримкою провідного постачальника спортивних даних. Діюча угода УАФ з FeedConstruct дозволить розповсюджувати ексклюзивні дані та відеорепортажі УПЛ протягом сезону 2022/23. Планується, що FeedConstruct цього сезону надасть дані для ставок в більш ніж 200 матчах УПЛ. Інформацію активно зможуть використовувати букмекери, в тому числі ті, що надають …

Поділитися у соцмережах: