Як у Києві з 1 вересня працюватимуть дитсадки, школи та університети: перелік заборон

Активісти району

З 1 вересня у закладах освіти Києва діятиме низка заборон для запобігання розповсюдження COVID-19.

Про них розповіли у Київській міській державній адміністрації.

Відповідне рішення про запровадження обмежень ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Там вважають, що заборони допоможуть увійти закладам освіти у навчальний процес із мінімальними ризиками розповсюдження коронавірусу. Вони стосуватимуться дитсадків, закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти незалежно від форм власності та інклюзивно-ресурсних центрів.

Так, під час дії «зеленого» рівня епідеміологічної небезпеки заборонятиметься:

  • проведення масових (освітніх, наукових, тематичних та інших) заходів без надягнутих усіма учасниками захисних масок;
  • вхід групами та масове перебування в закладі батьків;
  • індивідуальне відвідування батьками та вхід і перебування у закладі освіти осіб, які не є учасниками освітнього процесу, без сертифіката про вакцинацію або негативного результату тесту на COVID-19 (дійсний 72 години).

Якщо в Києві запровадять «жовтий» або «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, буде заборонено:

  • відвідування закладів освіти школярами та студентами і проведення в закладах освіти масових заходів, якщо там не вакциновано понад 80% персоналу; відвідування навчальних закладів здобувачами освіти, якщо на самоізоляції через контакт із особою з COVID-19 перебуває більше як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу;
  • проведення в закладах освіти масових заходів більше ніж з однієї групи (класу) та за присутності глядачів;
  • відвідування закладів освіти всім, хто не є учасниками освітнього процесу.

А також за цих рівнів епіднебезпеки у школах, закладах вищої освіти, кількість здобувачів освіти в яких перевищує проєктну потужність закладу/перевищує нормативи, має бути організований змішаний формат навчання.

Якщо у Києві запровадять «червоний» рівень епіднебезпеки, то заклади освіти заборонять відвідувати школярам і студентам. Але працюватимуть дитсадки, спеціальні заклади освіти, молодша школа (1-4 класи). А також заборона не поширюватиметься на тих, хто бере участь в атестації, заходах з оцінювання якості освіти за умови вакцинації понад 80% персоналу.

Як зазначали напередодні у Міністерстві освіти, перед початком нового навчального року в Україні повністю вакцинувалися проти коронавірусу тільки 29% співробітників колективів шкіл. У разі локдауну працювати офлайн зможуть лише заклади, де вакциновані щонайменше 80% працівників.

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
Чому Україна гальмує з санкціями проти росіян і що буде з «Альфа-Банком»

Україна вимагає від країн заходу карати росіян санкціями за війну в Україні, хоча сама не поспішає накладати обмеження на політичних союзників Путіна. Яскравий приклад – «Альфа груп». Її представники — Михайло Фрідман та Петро Авен стали мішенню ЄС та Великої Британії. Проте в Україні їх банк працює під час війни …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
БК Parimatch Ukraine визнана кращим оператором Східної Європи

Церемонія нагородження SBC Awards 2022 відбулася у Барселоні минулого тижня. Компанія Parimatch Ukraine на престижній міжнародній церемонії SBC Awards 2022 була визнана найкращим беттинг та iGaming оператором у Східній Європі. Тому головна європейська нагорода у сфері азартних ігор вперше приїде в Україну.  Огляд провідних онлайн-казино, їх рейтинг та відгуки доступні …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
FeedConstruct продовжить співпрацювати з УАФ в новому сезоні

Українська асоціація футболу заручилася підтримкою провідного постачальника спортивних даних. Діюча угода УАФ з FeedConstruct дозволить розповсюджувати ексклюзивні дані та відеорепортажі УПЛ протягом сезону 2022/23. Планується, що FeedConstruct цього сезону надасть дані для ставок в більш ніж 200 матчах УПЛ. Інформацію активно зможуть використовувати букмекери, в тому числі ті, що надають …

Поділитися у соцмережах: