Як виїхати з Києва: корисні сервіси та чати

Активісти району

Подати заявку на безкоштовне перевезення від Асоціації в’їзних туристичних операторів України

Як подати заявку? Заповнити форму ось тут.

Про що варто знати? Заявку можуть заповнити всі бажаючі, однак в пріоритеті групи дітей, літні люди та жінки з дітьми до 18 років.

Можливі напрямки руху: Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ.

Наразі команда вже здійснила 23 рейси та вивезла 700 людей.

Автобус починає рух з правого берега.

Волонтерська ініціатива Олексія Вороніна Help People

На платформі Help People можна знайти інформацію про евакуацію з різних міст України та безпечні маршрути, запропонувати допомогу (надати транспорт або стати водієм-волонтером), а також заповнити заявку на виїзд з Києва.

Заповнити заявку на виїзд з Києва можна за цим посиланням.

Залишити запит в одному з евакуаційних чатів і там знайти для себе оптимальний варіант

Допомога. Евакуація. Київ-Україна;

Виїзд з Києва та Київської області;

Евакуація. Україна-Закордон – тут йдеться не лише про Київ, а про виїзд в усіх міст України;

Евакуація з Києва до Польщі;

Евакуація. Поселення. Допомога.

Скористатися ботом “Нам по дорозі”

У боті можна вказати, з якого міста ви рушаєте, куди прямуєте, чи маєте багаж, а далі чекати, коли умови заявки зійдуться з наявними пропозиціями від водіїв.

Бот доступний за посиланням.

Виїхати з залізничного вокзалу на евакуаційних потягах “Укрзалізниці”

Орієнтовний розклад потягів та варіанти напрямків щодня викладають на офіційній сторінці, однак люди, які виїжджали так, радять просто сідати в будь-який потяг та їхати. За офіційними даними, є регулярні потяги (за квитками) та евакуаційні (безкоштовні), однак, за фактом, наявність квитка не є 100% гарантією посадки на потяг. Багато чого вирішує “жива черга”.

Bla Bla Car

Платформа в перші дні війни змінила умови і зробила можливими безкоштовні або майже безкоштовні перевезення. Наразі на сайті Bla Bla Car можна знайти поїздки з Києва за різними напрямками та за різними цінами, однак досвідчені користувачі попереджають: є небезпека наразитися на шахраїв. Наприклад, на водіїв, як по факту озвучують набагато вищу вартість поїздки, ніж була зазначена на сайті.

Евакуаційні пункти Києва: лише у випадку екстреної та обов’язкової евакуації з міста (зараз ситуація не така)

Збірні пункції евакуації можуть бути введені в дію лише за надзвичайних умов окремим рішенням голови КМДА. Наразі ситуація не є настільки критичною. Однак про всяк випадок на мапі можна знайти найближчий евакуаційний пункт на районі.

Мапа евакуаційних пунктів доступна тут

Поділитися у соцмережах:
Депутати району
Рада змінила склад парламентських комітетів

Верховна Рада України на пленарному засіданні 6 жовтня проголосувала за Постанову про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо кількісного та персонального складу комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання. За постанову проголосували 228 нардепів ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ  TЕЛЕГРАМ КАНАЛ «Рада здійснила зміни щодо Комітетів відносно 35 народних депутатів. У тому числі збільшила …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Фірма Суркісів хоче збудувати ЖК на стадіоні у Києві

В порядку денному найближчого засідання Київради – забудова стадіону «Металіст» на вул. Академіка Каблукова, 26 у Солом’янському районі Києва. Цей стадіон відомий як колишня навчально-тренувальна база футбольного клубу «Динамо». Для того, аби там збудувати новий ЖК хочуть змінити цільове призначення ділянки. Хоча раніше вона входила до програми розвитку зеленої зони Києва. Депутати …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Волонтери продовжують збір коштів на комплекси для українських снайперів

Зараз терміново потрібно зібрати  140 000 гривень на снайперські комплекси для снайперів ЗСУ. Бажаєте дізнаватися новини столиці першими? Гроши потрібно перевести на картку 4149 4993 9724 0621, Колісник Андрій. Поділитися у соцмережах:

Поділитися у соцмережах: