Як виїхати з Києва: корисні сервіси та чати

Активісти району

Подати заявку на безкоштовне перевезення від Асоціації в’їзних туристичних операторів України

Як подати заявку? Заповнити форму ось тут.

Про що варто знати? Заявку можуть заповнити всі бажаючі, однак в пріоритеті групи дітей, літні люди та жінки з дітьми до 18 років.

Можливі напрямки руху: Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ.

Наразі команда вже здійснила 23 рейси та вивезла 700 людей.

Автобус починає рух з правого берега.

Волонтерська ініціатива Олексія Вороніна Help People

На платформі Help People можна знайти інформацію про евакуацію з різних міст України та безпечні маршрути, запропонувати допомогу (надати транспорт або стати водієм-волонтером), а також заповнити заявку на виїзд з Києва.

Заповнити заявку на виїзд з Києва можна за цим посиланням.

Залишити запит в одному з евакуаційних чатів і там знайти для себе оптимальний варіант

Допомога. Евакуація. Київ-Україна;

Виїзд з Києва та Київської області;

Евакуація. Україна-Закордон – тут йдеться не лише про Київ, а про виїзд в усіх міст України;

Евакуація з Києва до Польщі;

Евакуація. Поселення. Допомога.

Скористатися ботом “Нам по дорозі”

У боті можна вказати, з якого міста ви рушаєте, куди прямуєте, чи маєте багаж, а далі чекати, коли умови заявки зійдуться з наявними пропозиціями від водіїв.

Бот доступний за посиланням.

Виїхати з залізничного вокзалу на евакуаційних потягах “Укрзалізниці”

Орієнтовний розклад потягів та варіанти напрямків щодня викладають на офіційній сторінці, однак люди, які виїжджали так, радять просто сідати в будь-який потяг та їхати. За офіційними даними, є регулярні потяги (за квитками) та евакуаційні (безкоштовні), однак, за фактом, наявність квитка не є 100% гарантією посадки на потяг. Багато чого вирішує “жива черга”.

Bla Bla Car

Платформа в перші дні війни змінила умови і зробила можливими безкоштовні або майже безкоштовні перевезення. Наразі на сайті Bla Bla Car можна знайти поїздки з Києва за різними напрямками та за різними цінами, однак досвідчені користувачі попереджають: є небезпека наразитися на шахраїв. Наприклад, на водіїв, як по факту озвучують набагато вищу вартість поїздки, ніж була зазначена на сайті.

Евакуаційні пункти Києва: лише у випадку екстреної та обов’язкової евакуації з міста (зараз ситуація не така)

Збірні пункції евакуації можуть бути введені в дію лише за надзвичайних умов окремим рішенням голови КМДА. Наразі ситуація не є настільки критичною. Однак про всяк випадок на мапі можна знайти найближчий евакуаційний пункт на районі.

Мапа евакуаційних пунктів доступна тут

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Андрій Вітренко: райради потрібно відродити

Голова фракції «Слуги народу» в Київраді Андрій Вітренко у коментарі для видання «Київвлада» прояснив свою позицію щодо позову до Київради стосовно скасування так званих «рішень по райрадах». Вітренко підкреслив, що події початку лютого 2022 року засвідчили реальні пріоритети голови Києва та його оточення. Зараз, за його словами, навіть не йдеться …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Три внедорожники доставили для підрозділу ударних дронів

Ще три ластівки придбали та доставили для наших друзів з підрозділу ударних дронів, який мочить руssню на сході!Намагаємось швидко реагувати по запитах і я щиро вдячний за допомогу зарубіжним фондам та партнерам, зокрема:– фонду https://stopify.org.ua/ за активну участь та організацію процесу доставки авто з-закордону;– Латвійській громадській організації Pierigas Lauku Uznemeju biedriba за …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах: