Як виїхати з Києва: корисні сервіси та чати

Активісти району

Подати заявку на безкоштовне перевезення від Асоціації в’їзних туристичних операторів України

Як подати заявку? Заповнити форму ось тут.

Про що варто знати? Заявку можуть заповнити всі бажаючі, однак в пріоритеті групи дітей, літні люди та жінки з дітьми до 18 років.

Можливі напрямки руху: Вінниця, Хмельницький, Чернівці, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ.

Наразі команда вже здійснила 23 рейси та вивезла 700 людей.

Автобус починає рух з правого берега.

Волонтерська ініціатива Олексія Вороніна Help People

На платформі Help People можна знайти інформацію про евакуацію з різних міст України та безпечні маршрути, запропонувати допомогу (надати транспорт або стати водієм-волонтером), а також заповнити заявку на виїзд з Києва.

Заповнити заявку на виїзд з Києва можна за цим посиланням.

Залишити запит в одному з евакуаційних чатів і там знайти для себе оптимальний варіант

Допомога. Евакуація. Київ-Україна;

Виїзд з Києва та Київської області;

Евакуація. Україна-Закордон – тут йдеться не лише про Київ, а про виїзд в усіх міст України;

Евакуація з Києва до Польщі;

Евакуація. Поселення. Допомога.

Скористатися ботом “Нам по дорозі”

У боті можна вказати, з якого міста ви рушаєте, куди прямуєте, чи маєте багаж, а далі чекати, коли умови заявки зійдуться з наявними пропозиціями від водіїв.

Бот доступний за посиланням.

Виїхати з залізничного вокзалу на евакуаційних потягах “Укрзалізниці”

Орієнтовний розклад потягів та варіанти напрямків щодня викладають на офіційній сторінці, однак люди, які виїжджали так, радять просто сідати в будь-який потяг та їхати. За офіційними даними, є регулярні потяги (за квитками) та евакуаційні (безкоштовні), однак, за фактом, наявність квитка не є 100% гарантією посадки на потяг. Багато чого вирішує “жива черга”.

Bla Bla Car

Платформа в перші дні війни змінила умови і зробила можливими безкоштовні або майже безкоштовні перевезення. Наразі на сайті Bla Bla Car можна знайти поїздки з Києва за різними напрямками та за різними цінами, однак досвідчені користувачі попереджають: є небезпека наразитися на шахраїв. Наприклад, на водіїв, як по факту озвучують набагато вищу вартість поїздки, ніж була зазначена на сайті.

Евакуаційні пункти Києва: лише у випадку екстреної та обов’язкової евакуації з міста (зараз ситуація не така)

Збірні пункції евакуації можуть бути введені в дію лише за надзвичайних умов окремим рішенням голови КМДА. Наразі ситуація не є настільки критичною. Однак про всяк випадок на мапі можна знайти найближчий евакуаційний пункт на районі.

Мапа евакуаційних пунктів доступна тут

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Помощь переселенцам. Где получить выплаты и гуманитарную помощь

Гуманітарна допомога у Києві У Києві багато волонтерських організацій та благодійних фондів, які надають переселенцям гуманітарну допомогу у Києві. Карітас Київ. Благодійний фонд надає гуманітарну допомогу переселенцям, безоплатні правові консультації, соціальний супровід та має власний дитячій простір. ГО “Антей плюс”. Допомагають переселенцям, матусям з маленькими дітьми, багатодітним родинам, особам з …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
В Солом’янському районі буде новий мурал

Про це повідомив Андрій Андрєєв на своїй сторінці Маленький анонс: вул. Авіаконструктора Антонова, 13, вже скоро з’явиться ще один мурал. Незважаючи на війну, продовжуємо серію муралів на нашій вулиці. Тепер тема філософія – філософія війни. Дякую нашим друзям художникам за пропозицію саме зараз втілити такий проєкт в життя, а Ivan …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
Держись, пес Патрон, идет подкрепление: пограничники показали собак-выпускников саперных курсов

О прославленном Патроне – талисмане черниговских пиротехников, который вместе с ними разминирует деоккупированные территории, знают все. Смелого служебного пса ждет подкрепление – Государственная пограничная служба Украины на своей странице в Facebook показала видео с собаками, которые вместе с кинологами прошли специальное обучение в Литве и теперь готовы помогать Патрону в …

Поділитися у соцмережах: