Залізничний вокзал в Києві працює: люди намагаються виїхати, – ВІДЕО

Гаряча тема

В рамках спільного марафону українських телеканалів, кореспонденти ТСН показали, що сьогодні, 2 березня, відбувається на Центральному залізничному вокзалі в Києві. 

Багато людей намагається виїхати зі столиці та очікують поїздів. Пасажири дивляться на табло, на якому з’являється розклад рейсів. 

Кореспонденти повідомляють, що багато людей намагається взяти із собою велики валізи, але ці валізи займають місце, і можуть зайняти місця для інших людей, дітей. Тому навіть якщо в евакуаційний потяг можна потрапити, валізи, скоріш за все, доведеться залишити. Брати можна тільки необхідне, а також потрібно мати із собою їжу та воду, бо їх не продають. 

Також багато людей з тваринами. Головне, що люди не розуміють, коли будуть евакуаційні потяги. Іноді рушать поїзди, в тому числі в східному напрямку, але більшість навпаки їде звідти на захід. 

Повідомляється, що рейси здійснюються безкоштовно, але ті, хто придбав квіток, мають пріоритетну посадку, хоча пріоритетна задача — вивезти жінок та дітей. 

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
Чому Україна гальмує з санкціями проти росіян і що буде з «Альфа-Банком»

Україна вимагає від країн заходу карати росіян санкціями за війну в Україні, хоча сама не поспішає накладати обмеження на політичних союзників Путіна. Яскравий приклад – «Альфа груп». Її представники — Михайло Фрідман та Петро Авен стали мішенню ЄС та Великої Британії. Проте в Україні їх банк працює під час війни …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
БК Parimatch Ukraine визнана кращим оператором Східної Європи

Церемонія нагородження SBC Awards 2022 відбулася у Барселоні минулого тижня. Компанія Parimatch Ukraine на престижній міжнародній церемонії SBC Awards 2022 була визнана найкращим беттинг та iGaming оператором у Східній Європі. Тому головна європейська нагорода у сфері азартних ігор вперше приїде в Україну.  Огляд провідних онлайн-казино, їх рейтинг та відгуки доступні …

Поділитися у соцмережах:
Новини Києва
FeedConstruct продовжить співпрацювати з УАФ в новому сезоні

Українська асоціація футболу заручилася підтримкою провідного постачальника спортивних даних. Діюча угода УАФ з FeedConstruct дозволить розповсюджувати ексклюзивні дані та відеорепортажі УПЛ протягом сезону 2022/23. Планується, що FeedConstruct цього сезону надасть дані для ставок в більш ніж 200 матчах УПЛ. Інформацію активно зможуть використовувати букмекери, в тому числі ті, що надають …

Поділитися у соцмережах: