Залізничний вокзал в Києві працює: люди намагаються виїхати, – ВІДЕО

Гаряча тема

В рамках спільного марафону українських телеканалів, кореспонденти ТСН показали, що сьогодні, 2 березня, відбувається на Центральному залізничному вокзалі в Києві. 

Багато людей намагається виїхати зі столиці та очікують поїздів. Пасажири дивляться на табло, на якому з’являється розклад рейсів. 

Кореспонденти повідомляють, що багато людей намагається взяти із собою велики валізи, але ці валізи займають місце, і можуть зайняти місця для інших людей, дітей. Тому навіть якщо в евакуаційний потяг можна потрапити, валізи, скоріш за все, доведеться залишити. Брати можна тільки необхідне, а також потрібно мати із собою їжу та воду, бо їх не продають. 

Також багато людей з тваринами. Головне, що люди не розуміють, коли будуть евакуаційні потяги. Іноді рушать поїзди, в тому числі в східному напрямку, але більшість навпаки їде звідти на захід. 

Повідомляється, що рейси здійснюються безкоштовно, але ті, хто придбав квіток, мають пріоритетну посадку, хоча пріоритетна задача — вивезти жінок та дітей. 

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київ закупив третину всіх генераторів у “Епіцентра” за підвищеними цінами

На загальнодержавному рівні в розпалі скандал з розкраданням бюджетних коштів на закупівлі генераторів. Тим часом в столиці, як з’ясувалося, такі закупівлі теж проводилися досить неоднозначно. Майже 80% закупівель на постачання генераторів під різними приводами вдалося провести без аукціонів: фактично замовники, виходячи з власних симпатій визначали, в кого закупити цей товар. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Києві будуть заробляти на обстеженні застарілого жилого фонду

У Києві набула чинності Програма комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого жилого фонду міста, на реалізацію якої столична влада запланувала виділити з міського бюджету 494,8 млн гривень. Ці кошти планується освоїти виключно на інвентаризації “хрущівок”, “сталінок” та інших старих житлових будинків. Керівництво Києва обіцяє, що відновлювати дані будівлі потім будуть інвестори. Втім, …

Поділитися у соцмережах: