Залізничний вокзал в Києві працює: люди намагаються виїхати, – ВІДЕО

Гаряча тема

В рамках спільного марафону українських телеканалів, кореспонденти ТСН показали, що сьогодні, 2 березня, відбувається на Центральному залізничному вокзалі в Києві. 

Багато людей намагається виїхати зі столиці та очікують поїздів. Пасажири дивляться на табло, на якому з’являється розклад рейсів. 

Кореспонденти повідомляють, що багато людей намагається взяти із собою велики валізи, але ці валізи займають місце, і можуть зайняти місця для інших людей, дітей. Тому навіть якщо в евакуаційний потяг можна потрапити, валізи, скоріш за все, доведеться залишити. Брати можна тільки необхідне, а також потрібно мати із собою їжу та воду, бо їх не продають. 

Також багато людей з тваринами. Головне, що люди не розуміють, коли будуть евакуаційні потяги. Іноді рушать поїзди, в тому числі в східному напрямку, але більшість навпаки їде звідти на захід. 

Повідомляється, що рейси здійснюються безкоштовно, але ті, хто придбав квіток, мають пріоритетну посадку, хоча пріоритетна задача — вивезти жінок та дітей. 

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Як захистити своє життя та майно під час підтоплень та водопілля: рекомендації ДСНС

Внаслідок погіршення погодних умов на Київщині зберігатиметься ризик підтоплень окремих територій. Йдеться про села та ділянки поряд з річками Десна та Дніпро. Під час підтоплень та паводків потрібно діяти швидко та рішуче, щоб захистити своє життя та майно. Про це повідомляє ДСНС. ПРАВИЛА ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ: У разі виникнення надзвичайної ситуації, …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
В Киеве полиция нашла десятки тонн неиспользованной гуманитарки

В Киеве обнаружена большая партия невостребованных гуманитарных грузов. Об этом Офис генерального прокурора Украины 6 апреля сообщил в Telegram.По данным правоохранителей, груз находился на складах в Соломенском районе. ОГПУ разблокировал доступ к ним и провел осмотр, зафиксировав десятки тонн продуктов и оборудования из Польши, Великобритании, Азербайджана и других стран.   …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Київська влада продовжує утискувати малий бізнес

Хоча саме мали підприємці під час війни найактивніше за всіх підтримують захисників України, київська влада продовжує утискувати їх. Про це пише у своєму Facebook співголова Київського міського комітету порятунку бізнесу та адміністратор групи “Малий бізнес Києва” Тетяна Петренко. “Детально опрацювавши протокол Ради оборони міста Києва №3 від 30.03.2023 року, з’ясувалось, що міська …

Поділитися у соцмережах: