Завод «Більшовик» у Києві продали на аукціоні за 1,42 млрд грн

Активісти району

На аукціоні з приватизації 27 жовтня за 1,42 мільярда гривень продали «Перший київський машинобудівний завод» (колишня назва «Більшовик»).

Про це повідомляє Фонд державного майна.

В аукціоні брали участь три компанії: «Інвест новації», «ІДК Каскад» та «Дженерал Комерс». Стартова ціна — 1,39 млрд грн. Найвищу вартість — 1 429 017 000 грн — запропонувала компанія «Дженерал Комерс».

Упродовж 10 днів переможець аукціону має підписати договір купівлі-продажу та упродовж 30 днів після підписання договору перерахувати гроші у держбюджет. Схвалити продаж має Антимонопольний комітет, після того новий власник отримає 100% акцій заводу.

Крім того, інвестор повинен погасити усі борги підприємства. За словами голови фонду Дмитра Сенниченка, завод має понад 400 мільйонів грн боргів.

У фонді зазначили, що продаж колишнього заводу «Більшовик» — це перший за 15 років аукціон великої приватизації з часів продажу «Криворіжсталі».

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Андрій Вітренко: райради потрібно відродити

Голова фракції «Слуги народу» в Київраді Андрій Вітренко у коментарі для видання «Київвлада» прояснив свою позицію щодо позову до Київради стосовно скасування так званих «рішень по райрадах». Вітренко підкреслив, що події початку лютого 2022 року засвідчили реальні пріоритети голови Києва та його оточення. Зараз, за його словами, навіть не йдеться …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Три внедорожники доставили для підрозділу ударних дронів

Ще три ластівки придбали та доставили для наших друзів з підрозділу ударних дронів, який мочить руssню на сході!Намагаємось швидко реагувати по запитах і я щиро вдячний за допомогу зарубіжним фондам та партнерам, зокрема:– фонду https://stopify.org.ua/ за активну участь та організацію процесу доставки авто з-закордону;– Латвійській громадській організації Pierigas Lauku Uznemeju biedriba за …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Прийомним батькам Києва та ВПО виплатять від 7000 до 23 000 гривень: хто і скільки отпримає

Прийомні батьки і батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу отримають матеріальну допомогу з нагоди Дня святого Миколая. Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, про це йдеться в розпорядженні Київського міського голови № 785, передає Наша Столиця Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, яких …

Поділитися у соцмережах: