Завод «Більшовик» у Києві продали на аукціоні за 1,42 млрд грн

Активісти району

На аукціоні з приватизації 27 жовтня за 1,42 мільярда гривень продали «Перший київський машинобудівний завод» (колишня назва «Більшовик»).

Про це повідомляє Фонд державного майна.

В аукціоні брали участь три компанії: «Інвест новації», «ІДК Каскад» та «Дженерал Комерс». Стартова ціна — 1,39 млрд грн. Найвищу вартість — 1 429 017 000 грн — запропонувала компанія «Дженерал Комерс».

Упродовж 10 днів переможець аукціону має підписати договір купівлі-продажу та упродовж 30 днів після підписання договору перерахувати гроші у держбюджет. Схвалити продаж має Антимонопольний комітет, після того новий власник отримає 100% акцій заводу.

Крім того, інвестор повинен погасити усі борги підприємства. За словами голови фонду Дмитра Сенниченка, завод має понад 400 мільйонів грн боргів.

У фонді зазначили, що продаж колишнього заводу «Більшовик» — це перший за 15 років аукціон великої приватизації з часів продажу «Криворіжсталі».

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Арт перевтілення у Солом’янському районі

У цей не простий час для нашої країни, хочу з вами поділитись арт перевтіленням Солом’янський район . Я, як керівник органу самоорганізації населення «Комітет Мікрорайону « Дубовий Гай» минулого року разом з ініціативними мешканцями взяли участь в конкурсі місцевого самоврядування з проєктом «Просторова інсталяція «Календар життя», який за рішенням конкурсної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Зеленского просят отменить на время войны коммуналку в областях, где идут бои

На сайте президента зарегистрирована петиция об отмене коммунальных платежей в областях, где идут боевые действия.  Предлагается отменить коммуналку в Харькове и Харьковской области, где из-за боев и постоянных обстрелов большинство людей лишились работы, но при этом не могут получать помощь от государства, не являясь переселенцами. Автором петиции указана Юлия Владимирова. …

Поділитися у соцмережах:
Новини Солом'янки
Фірма екс-нардепа Андрієвського знову просить про оренду землі у Пуща-Водиці в Києві

Але міськрада не планує надавати свій дозвіл. Про це Інформатор Гроші дізнався з сайту Київради. 27 липня на сайті Київради був оприлюднений проєкт рішення щодо відмови фірмі екс-нардепа Дмитра Андрієвського в оренді 21 га лісу у Пуща-Водиці. У разі прийняття цього рішення, забудовник має звільнити ділянку і привести її у стан придатний до використання. …

Поділитися у соцмережах: