Зеленська вирішила провести саміт перших леді і джентльменів у Києві

Анонси

З ініціативи дружини президента Олени Зеленської 23 серпня у столиці вперше відбудеться Київський саміт перших леді та джентльменів.

Джерело: пресслужба Офісу президента

Пряма мова Зеленської: “З нетерпінням чекаю на зустріч. Вірю, що саміт започаткує гарну традицію та нову платформу для обговорення актуальних викликів, які стоять перед нашими країнами”.

Деталі: Саміт відбудеться напередодні Дня Незалежності.

Повідомляється, що подружжя світових лідерів обговорять виклики, які постали перед країнами через пандемію COVID-19.

Зокрема, про доступ до медичних послуг та впровадження програм ментального здоров’я, майбутнє системи освіти, забезпечення рівних можливостей та подолання дискримінації.

Водночас, в ОП не повідомили, лідери яких країн погодилися приїхати на саміт в столицю України. 

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що ініціатива Зеленської дасть змогу регулярно обмінюватися досвідом: “Дружини лідерів і чоловіки лідерок держав відіграють важливу роль у своїх країнах”.

За його словами, міжнародна співпраця перших леді та джентльменів ніколи не була системною. Міністр вважає, що Україна взяла на себе ініціативу та вперше в історії створює такий загальний міжнародний майданчик.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Арт перевтілення у Солом’янському районі

У цей не простий час для нашої країни, хочу з вами поділитись арт перевтіленням Солом’янський район . Я, як керівник органу самоорганізації населення «Комітет Мікрорайону « Дубовий Гай» минулого року разом з ініціативними мешканцями взяли участь в конкурсі місцевого самоврядування з проєктом «Просторова інсталяція «Календар життя», який за рішенням конкурсної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
У Зеленского просят отменить на время войны коммуналку в областях, где идут бои

На сайте президента зарегистрирована петиция об отмене коммунальных платежей в областях, где идут боевые действия.  Предлагается отменить коммуналку в Харькове и Харьковской области, где из-за боев и постоянных обстрелов большинство людей лишились работы, но при этом не могут получать помощь от государства, не являясь переселенцами. Автором петиции указана Юлия Владимирова. …

Поділитися у соцмережах:
Новини Солом'янки
Фірма екс-нардепа Андрієвського знову просить про оренду землі у Пуща-Водиці в Києві

Але міськрада не планує надавати свій дозвіл. Про це Інформатор Гроші дізнався з сайту Київради. 27 липня на сайті Київради був оприлюднений проєкт рішення щодо відмови фірмі екс-нардепа Дмитра Андрієвського в оренді 21 га лісу у Пуща-Водиці. У разі прийняття цього рішення, забудовник має звільнити ділянку і привести її у стан придатний до використання. …

Поділитися у соцмережах: