Це все для ветеранів: у Київоблраді пояснили, навіщо поле для гольфу біля лікарні на Сирці

Активісти району

Майданчик для гольфу, кажуть посадовці, потрібен для проходження реабілітації військовими та цивільними пацієнтами, хто втратив мобільність з тих чи інших причин

Візуалізація спортивних локацій, що їх планують облаштувати біля Центру реабілітації у Сирецькому гаю. Фото: Facebook Ярослав Добрянський

У Київській облраді пояснили, навіщо біля обласної клінічної лікарні планують облаштування майданчика для гольфу. Про відповідний тендер Інформатор писав напередодні, і ця новина збурила громаду столиці. Втім, посадовці кажуть, що інфраструктуру робитимуть не як “гольф заради гольфу”, а як локацію для відновлення ветеранів.

Пояснення про необхідність облаштування майданчика для гольфу у Сирецькому гаю виклав у Facebook Ярослав Добрянський, в.о. голови Київської облради. Він вважає, що деякі коментатори у соцмережах маніпулюють інформацією навколо цієї новини – бо, мовляв, медичний заклад “не має більш важливих завдань”.

“Після багатьох зустрічей з ветеранами війни стало очевидно, що крім медичних процедур, їм потрібні умови для проходження реабілітації, відновлення, відпочинку. Їхні прохання про простір для дозвілля й відновлення через рух ми не могли залишити без відповіді! Так народилась ідея створити біля центру сучасну територію для реабілітації”, – зауважив Добрянський у дописі.

За словами в.о. очільника облради, біля Центру реабілітації будуть спортмайданчики з тренажерами, алеї для прогулянок, зони відпочинку, інклюзивний простір для ерготерапії (метод відновлення функцій тіла) й басейн. А на додачу – те саме невелике гольф-поле для ветеранів та маломобільних людей. Усі локації, каже, встановлюватимуть у Сирецькому гаю у три етапи, а гольф-поле буде облаштовуватись якраз на другому.

“Для уникнення маніпуляцій публікую візуалізацію, як має виглядати цей простір. Не “гольф заради гольфу”, а місце, де люди після війни відновлюватимуть свої сили, рух і віру в себе”, – додав Добрянський, долучивши до допису декілька світлин з проєктом будівництва локацій на Сирці.

“Невелике гольф-поле” коштуватиме майже 46 мільйонів – деталі тендера

Нагадаємо, Інформатор писав, що майданчик для гри в гольф мають облаштувати у Києві біля обласної клінічної лікарні, що на вул. Віктора Некрасова, 49 у Подільському районі. Відповідний тендер вже оголосили у системі Prozorro, причому вартість робіт складе майже 46 млн грн. А площа майданчику складе майже 1,5 тис “квадратів” – це чимала ділянка поряд з промзоною, залізничною гілкою й Сирецьким гаєм.

Також ми розповідали, що у селищі Макарів Київської області зʼявиться Активний парк – новий простір для спорту, дозвілля та згуртування громади. Його збудують на території Центрального стадіону імені Михайла Бруквенка, а прикладом для організації такого простору став Ативний парк, що вже працює в Бородянці. Це один із важливих проєктів комплексного відновлення, який реалізується після російської окупації – за офіційними даними, Макарів був зруйнований майже на 40%.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: