У Києві значна комунальна аварія: топить метро Дорогожичі, тролейбуси й автобуси змінили маршрути

Активісти району

У Шевченківському районі Києва рано вранці 7 жовтня 2025 року сталася аварія на водопровідній мережі, почало підтоплювати вулицю Юрія Іллєнка, а в будинках навколо зникло водопостачання

Топить вулицю Іллєнка в районі будинків №48 та 50, вода стоїть навіть у вестибюлі метро "Дорогожичі". Фото: місцеві Telegram-канали

У Шевченківському районі Києва рано вранці 7 жовтня 2025 року сталася аварія на водопровідній мережі. Підтоплювати почало вулицю Юрія Іллєнка в районі будинку №48 та №50. Через прорив труби перекрито рух транспорту від вулиці Ґарета Джонса до Оранжерейної в обох напрямках, а вода стоїть навіть у вестибюлі ст.м. “Дорогожичі”.

Про велику аварію розповіли зранку у КП “Київводоканал”. Прорив водопроводу спричинив значний витік води, що затопив частину проїжджої частини та нижній рівень біля метро “Дорогожичі”. Комунальники з “Київводоканалу” працюють на місці, щоб локалізувати аварію і стабілізувати тиск у водомережі. Власне, тиск у мережі водопостачання нині знижений у двох районах Києва – Шевченківському та на Солом’янці.

Вже о 08:38 ранку у КП “Київводоканал” повідомили, що витік води на вул. Іллєнка локалізовано. Зовсім без водопостачання залишилися шість будинків: на вул. Іллєнка №46, 48, 48-А, 50-А, 54 і вул. Дорогожицькій, 10.

“Виявлено пошкодження на водопровідній магістралі діаметром 600 мм. Для ремонтних робіт необхідне розриття на проїжджій частині”, – додали комунальники.

Рух транспорту на вулиці Іллєнка від Ґарета Джонса до Оранжерейної повністю перекрито. Тролейбуси №16 та №35 тимчасово курсують вулицею Дорогожицькою. Також змінено рух автобусів №50, повідомили у КП “Київпастранс”: їхній рух організовано вулицею Догорожицькою  в напрямку Залізничного вокзалу по вул. Іллєнка – вул. Оранжерейна – вул. Дорогожицька, далі за власню схемою; а в напрямку вул. Північна – курсує по вул Дорогожицька. Водіїв та пасажирів закликають враховувати зміни та планувати маршрути заздалегідь.

Кличко оголосив про початок опалювального сезону у Києві, але будинкам тепло поки не дадуть

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що міський голова Києва оголосив про початок опалювального сезону у столиці. Тепло почнуть подавати пріоритетним спорудам соціальної сфери – лікарням, школам та дитсадкам – із 3 жовтня 2025 року. Для цього керівництво кожного закладу повинне сформувати відповідну заявку. А от опалювати багатоповерхівки почнуть дещо пізніше.

Також ми розповідали, що ПАТ “АК “Київводоканал” оголосило тендери на проведення ремонту Бортницької станції аерації у Києві. Відновлення потребують аераційні системи (аеротенк), також потрібно покласти асфальт на території. Дедлайн по усіх роботах встановлений на кінець 2025 – початок 2026 року, а загальна вартість складає майже 10 млн гривень.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
На Подолі екснардеп Бродський зводить ЖК замість дитсадка – землю отримав за схематозом

На Подолі у столиці днями стартувало будівництво ЖК на місці дитсадка №66 "Якірець", що колись був на балансі Київського річкового порту Будівля точно є дитячим садочком – на фото вона ще за часів функціонування й у 2015 році, коли її вже оточили будівельним парканом "під знесення" На Подолі у столиці …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Будуть кадрові рішення – в КМДА таки згодують директора БСП ветеранам і активістам

У Департаменті охорони здоров'я КМДА проводять перевірку діяльності КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги": обіцяють, що будуть і кадрові, й управлінські рішення Т.в.о. директора "лікарні БСП" Віктор Дорош, найімовірніше, позбудеться посади після скандалу У Департаменті охорони здоров’я КМДА проводять перевірку діяльності КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Кличку передали вітання з Кабміну – кажуть, Київ досі не затвердив План стійкості на зиму

Віцепрем'єр Олексій Кулеба висловив серйозні зауваження до столиці: комплексний документ підготовки до зими досі без затвердження та чітких графіків Уряд виділив Києву гроші на підготовку до зими – але водночас зробив місту публічне зауваження. згідно з планом стійкості Києву перекинуть 2 млрд грн – утричі менше, ніж місто просило, і …

Поділитися у соцмережах: