У Святошині на Ґалаґанах перекладатимуть 50-річні труби теплопостачання

Активісти району

Тепловики працюватимуть на двох вулицях, Стрийській та Олексія Бездольного, і замінять загалом 1,2 км стареньких комунікацій

Тепловики обіцяють завершити усі роботи до початку опалювального сезону

У Святошинському районі столиці будуть перекладати понад 1,2 км зношених тепломереж. Це стосується проблемних ділянок, що розташовані на вулицях Олексія Бездольного та Стрийській. У мікрорайоні Ґалаґани, де триватимуть роботи, загалом досить стара забудова – а тепломережі тут прокладалися ще 1972 року, й відтоді не замінювалися.

Про проведення ремонтних робіт на Святошині розповіли у КП “Київтеплоенерго” на офіційному порталі міської влади. Комунальники зауважили, що з двох вулиць, Олексія Бездольного та Стрийської на Ґалаґанах починають реалізацію програми реконструкції найпроблемніших ділянок тепломереж за 2025 рік. Якість життя підвищать мешканцям чотирьох житлових будинків, гуртожитку та спорткомплексу.

“Мікрорайон Ґалаґани характеризується старою житловою забудовою і зношеними комунікаціями. Труби тут прокладені у 1972 році та експлуатуються уже 53 роки. За останні 5 років тут сталось 26 пошкоджень”, – розповіли у КП “Київтеплоенерго”.

Тепловики вже почали капремонт ділянки. Загалом, кажуть, тут перекладатимуть понад 1,2 км трубопроводів. Це 600 м труб опалення та 600 м гарячого водопостачання. Також проводять реконструкцію 7 теплокамер із повною заміною всього обладнання.

Для перекладки, кажуть, використовують нові сучасні труби: попередньо ізольовані, європейського зразка, із системою сигналізації про пошкодження – для опалення, та сучасні гнучкі – для гарячого водопостачання. Термін їх експлуатації становить 40-50 років.

Також у КП “Київтеплоенерго” зауважили, що ремонтні роботи проводяться у вузьких дворових проїздах, що ускладнюється наявністю підземних комунікацій, підведених до житлових будинків. Заміна труб та ремонт теплокамер буде проходити поетапно, щоб зменшити незручності для проїзду транспорту. Усі роботи з реконструкції комунальники обіцяють завершити до початку опалювального сезону.

Київ готовий до опалювального сезону на 90%, а міськрада замінює собі труби й мережі

Нагадаємо, днями Віталій Кличко відзвітував, що Київ майже повністю готовий до опалювального сезону. Поточні ремонти, профілактика й обстеження виконані на 90%. крім цього, столичні тепловики здійснюють модернізацію мереж на 13 ділянках у різних районах міста, серед них – зокрема на вул. Діловій на Печерську. Цю ділянку й перевірило керівництво міста у понеділок, 15 вересня 2025 року.

А ще, ми розповідали, що Київрада планує провести ремонт аварійних ділянок трубопроводів холодного, гарячого водопостачання, теплопостачання й каналізації. Йдеться про головну адмінбудівлю міської влади столиці, що розташована на вул. Хрещатик, 36. Підрядник отримає за виконання ремонту понад півмільйона гривень, а роботи триватимуть до грудня 2025 року.

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Дражливе питання – від Київради вимагають внести до нового Статуту столиці райради

У громадських радах міста стверджують: без цього елементу децентралізації, що мав би повернути владу в райони, сенсу в "Конституції для киян" не буде Київрада вже намагалася повернути райради – напередодні великого вторгнення, на початку лютого 2022-го: на фото – депутати зустрічають Миколу Тищенка (на трибуні), що опонував ідеї. Фото: Дінара …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
І ні в чому собі не відмовляйте – Кабмін дав Києву 2 млрд грн з 15, які той просив

Уряд додатково спрямував столиці 2 млрд грн на план стійкості – захист інфраструктури та резервне теплопостачання перед зимою 2026/2027 Кабмін дав Києву 2 млрд замість 15. Фото: t.me/svyrydenkoy Кабінет Міністрів виділив Києву додаткові 2 млрд грн на реалізацію плану стійкості – хоча столиця розраховувала отримати від держави щонайменше 15 млрд. …

Поділитися у соцмережах:
Активісти району
Зростання тарифів на проїзд це ведмежа послуга для Кличка – перший мер Києва Косаківський

Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів на громадський транспорт у Києві стане однією з найбільших помилок з боку Віталія Кличка, переконаний міський голова та очільник КМДА у 1995-1997 роках Леонід Косаківський переконаний, що Кличка старанно підштовхують до такого непопулярного рішення Рішення про різке, у 3,7 рази зростання тарифів …

Поділитися у соцмережах: